Vertimas raštu

UAB „Kalbų gausos“ specializacija – įvairaus pobūdžio ir apimties vertimai raštu: dokumentai, pranešimai, aprašymai, techniniai, juridiniai, medicininiai ar kito pobūdžio tekstai. Tekstą ar dokumentą vertimui galite pateikti Jums patogiausiu būdu, – atnešti į biurą, atsiųsti elektroniniu paštu ar faksu; darbo atlikimo sąlygas ir terminus galite aptarti su biuro darbuotoju telefonu. Dažniausiai su užsakovu sudaroma sutartis, kurioje aptariamos visos darbo sąlygos.

Jei darbo apimtis nedidelė – pakanka atsiųsti užsakymą ir garantinį raštą elektroniniu paštu ar faksu. Nereikalaujame išankstinio apmokėjimo, o klientas atsiskaito, atlikus darbą.

Biuro darbuotojams, vertėjams ir redaktoriams svarbiausia – pakankamai dėmesio skirti klientui ir jo pageidavimams bei kokybiškai ir laiku atlikti patikėtą darbą.

Kaip užsakyti vertimą?

1. Jei norite įforminti vertimo, paliudijimo ar legalizavimo užsakymą, jums reikia ateiti į vieną iš mūsų biurų ir atsinešti dokumentų originalus.
2. Mūsų vadybininkas pasakys jums kainą, laiką, per kurį bus įvykdytas užsakymas, priims apmokėjimą. Tada pradėsime dokumentų vertimo ir paliudijimo procedūrą.
3. Parengtus dokumentus galėsite pasiimti mūsų biure patys arba užsakyti, kad juos pristatytų pasiuntinys.

seo омсклобановский харьков классбрендбук разработкаподарки для мужчин красноярскдоставка китайtourist attractions in moscow