Klausimai ir atsakymai

Kaip ilgai trunka teksto vertimas?

Tai priklauso nuo teksto specifikos, sudėtingumo, apimties, bei atlikimo termino.  Jei teksto yra daug, o vertimo reikia skubiai – tekstas paskirstomas keliems vertėjams (įvairių sričių specialistams), stiliaus vientisumu bei terminija pasirūpina redaktorius ir Jūsų užsakymas atliekamas laiku.

 

Norėčiau skubiai išversti dokumentą. Jo nuorašą ir vertėjo parašą patvirtinti pas notarą. Ar galiu į jus kreiptis?

Taip. Mes atliekame skubius vertimus, taip pat ir dokumentų.

Atsiųskite mums dokumentą faksu ar nuskenuotą elektroniniu paštu ir vertėjas pradės darbą.

Originalą atvešite į biurą Jums patogiu laiku.

Biuro darbuotojai pasirūpins dokumento tvirtinimu, o Jums tereiks pasiimti išverstą ir patvirtintą dokumentą bei jo vertimą.

Kokia yra minimali užsakomo teksto apimtis?

Jokių apribojimų tekstų apimčiai nėra. Sutartinis puslapis sudaro 1.600 spaudos ženklų. Kokį tekstą pateiksite, tokį ir išversime. Tik kai kurių tipinių dokumentų (pažymų, gimimo, santuokos, mirties liudijimų) vertimo kainą skaičiuojame pagal patvirtintą kainininką.

 

Planuojame dalyvauti parodoje ir mums reikalingas vertėjas.

Galime Jums padėti! Mūsų vertėjai verčia žodžiu parodose, pristatymuose, susitikimuose ir netgi kelionėse. Tik jūs turėtumėte kreiptis bent prieš savaitę iki planuojamo renginio.

Ar būtina pateikti tik spausdintą tekstą?

Tikrai ne. Galite pateikti ir ranka rašytą tekstą, žinoma, išskaitomą. Mes ne tik verčiame, bet jums pageidaujant, galime surinkti tekstą ir kompiuteriu.