Apie…

Daugiau nei dešimt metų vertimų biuras „Kalbų gausa“ teikia vertimo paslaugas įmonėms, įstaigoms, organizacijoms bei privatiems asmenims. Savo srities žinovai profesionaliai redaguoja tekstus lietuvių ir užsienio kalbomis, atlieka vertimą raštu ir žodžiu ir klientui pageidaujant, tarpininkauja tvirtinant dokumentus pas notarą.

Dažniausiai mūsų klientai pageidauja atlikti dokumentų vertimą į vieną ar kitą kalbą ir pas notarą patvirtinti vertimo atitikimą. Notaro patvirtintas dokumento vertimas reiškia, kad notaras patvirtina, jog vertimą atliko diplomuotas vertėjas.

Notaras netvirtina kito asmens atlikto vertimo, nes jis tvirtina vertėjo (os) parašą, o ne patį vertimo tekstą.

Standartinių dokumentų: gimimo, santuokos, mirties liudijimų, teistumo, gyvenamosios vietos pažymų, pasų vertimo tekstas paprastai neužima pilno lapo, bet kainuoja kaip vieno pilno lapo vertimas.

Didelės apimties dokumentų (diplomų priedėlių, sutikimų dėl vaiko vykimo į užsienį, įgaliojimų) vertimų kaina yra nustatoma pagal išversto teksto (kalbos, į kurią verčiama) spaudos ženklų skaičių.

Mūsų suteiktos paslaugos kainą skaičiuojame taip: Atlikto vertimo kompiuterinių ženklų skaičių, daliname iš 1600 ir gauname vertimo lapų kiekį. Jūs mokate pagal įkainius už vertimo lapų kiekį. Atliktas dokumento (teksto) vertimas yra susiūtas su originalu arba kopija ir patvirtintas Vertimo biuro. Dokumento kopija ir vertėjo parašo tikrumas gali būti papildomai patvirtintas notaro.

Jeigu Jūs esate užsienyje arba gyvenate kitame mieste, Jūs visada galite mums atsiųsti registruotą laišką su dokumento originalu. Mes pateiksime jums sąskaitą, o gavę apmokėjimą, vertimą išsiųsime registruotu laišku.

Pateikėme Jums bendrojo pobūdžio informaciją apie mūsų Vertimų biuro teikiamas paslaugas, tačiau kiekvienu Jums rūpimu klausimu, maloniai kviečiame kreiptis į mūsų konsultantus.