Paso vertimas

Pagrindinis tapatybę paliudijantis dokumentas daugelyje valstybių yra pasas. Kad galėtų naudotis Rusijos piliečio pasu užsienyje arba užsienio valstybės piliečio pasu Rusijos Federacijos teritorijoje, paso savininkui reikės notariškai paliudyto dokumento vertimo. Biure „Kalbų gausa“ galite užsakyti ir šią paslaugą, o mes pasirūpinsime ne tik jūsų paso vertimu, bet ir notariniu jo paliudijimu – tad pateikę mums dokumentą gausite jau notariškai paliudytą vertimą. Su juo galėsite legaliai būti atitinkamoje šalyje, atilikti banko operacijas ir t. t.

Reikia pažymėti, kad paso vertimas – labai rimtas dalykas. Čia svarbios visos smulkmenos: dėl bet kokios neteisingai įrašytos raidės ar skaitmens išverstas dokumentas tampa negaliojantis. Dėl to pasai turi būti verčiami pasitelkiant specialistus, kurie gerai žino teisės aktus ir atsakingai žiūri į savo darbą, turi reikiamos patirties, įgytos šioje srityje.

Kaip užsakyti vertimą?

1. Jei norite įforminti vertimo, paliudijimo ar legalizavimo užsakymą, jums reikia ateiti į vieną iš mūsų biurų ir atsinešti dokumentų originalus.
 
2. Mūsų vadybininkas pasakys jums kainą, laiką, per kurį bus įvykdytas užsakymas, priims apmokėjimą. Tada pradėsime dokumentų vertimo ir paliudijimo procedūrą.
3. Parengtus dokumentus galėsite pasiimti mūsų biure patys arba užsakyti, kad juos pristatytų pasiuntinys.
 
 

Klausimai apie paso vertimą ir atsakymai

Jau turiu paso vertimą. Ar galiu užsakyti tiktai paliudijimą?

Taip, galite, tačiau daug sutaupyti nepavyks. Mes prisiimame atsakomybę už teisingą dokumentų vertimą ir įforminimą, todėl visais atvejais vertimo tekstą tikrinsime ir redaguosime. Dėl konkretaus nuolaidos dydžio nusprendžia vadybininkas, susipažinęs su visomis užsakymo detalėmis.уход за кожей лица осенью советыadvert application toolsза сколько можно заработать 1 биткоинсделать сайт знакомств бесплатно самомуРекомcatdog.xyz